Účesy 2017 - fotogalerie - nejnovější kolekce střihů 2017

Blond mikádo se zčesanou patkou do obličeje Objemný polodlouhý účes se světlejšími konečky vlasůZvlněné blond mikádo s pěšinou na stranu Velmi povedená kolekce účesů 2017 v překrásných melírech a podzimních barvách. Najdete zde mnoho slušivých a hlavně nositelných účesů v polodlouhých a dlouhých délkách. Prohlížejte a vybírejte si z účesů v přirozených tónech blond, rezavé a hnědé s jemným ombre. Přesně takové jsou letošní účesy na podzim.

Podzimní trendy se zásadně nezměnily od předešlého podzimu, a proto si zopakujeme důležité prvky, kterými se můžete řídit a získáte velký obdiv.
První je dbát na objem a hustotu vlasů, nosit přirozený odstín barvy a co se týče střihu a praktičnosti, nejvhodnější je polodlouhá délka vlasů.
Mikádo už samo o sobě utváří objem a se správným tvarem účesu, můžete docílit i mega objemu. Jestliže máte dlouhé zplihlé vlasy, nechejte si vlasy sestříhat a používejte objemový šampon. Pro více upravený účes si vlasy lehce zvlňte, např. několik pramenů vlasů či jen konečky. Získáte rázem větší objem.
Barvu volte ve světlejších přírodních barvách. Pro výrazné oživení si naopak vyberte podle vašeho typu pleti výraznou barvu dorezava, dočervena nebo dofialova.

Blond mikádo se zčesanou patkou do obličeje Polodlouhý blond rozevlátý účesRovné blond mikádo s ofinou Rovný polodlouhý účes s přehozenou ofinouZvlněné blond mikádo s pěšinou na stranu Mikádo v hnědém odstínu s rovnou ofinou Polodlouhý hnědý účes s ofinou a ombre Objemný polodlouhý účes se světlejšími konečky vlasůRovné mikádo ve středně hnědé barvě s ofinou Mírně zvlněný rezavý účes s ofinou Delší rovné rezavé vlasy s ofinou Objemné vlnité vlasy v přirozené rezavé barvěRozevlátý rezavý účes Atypicky svázaný účes z rezavých vlasů Volný vyčesaný drdol z rezavých vlasů

Další účesy od Franck Provost naleznete zde >>Fotogalerie Franck Provost<<

Jaký účes se podle vás nejvíce hodí na podzim?

Podobné články

velké kadeře pro velký objemBob blond barvy s velkými vlnamiNagelované špičky pro mladistvý vzhledFotogalerie účesů pro ženy, které mají rády účesy plné elegance, ženskosti, vln a kudrlin! Povedená kolekce účesů na rok 2013 od Franck Provost...

Elegantní culík ozdobený prameny vlasů vyčesaný dozadu Blond objemné mikádo s patkouKudrnaté blond mikádo s objemem Přehlídka účesů na jaro 2016 je tu! Franck Provost vám přináší polodlouhé a dlouhé vlasy v přírodních barvách s nádechem elegance a objemu. Můžete si vybrat trendy mikáda na více způsobů či delší zvlněné vlasy učesané do ležérního culíku či drdolu.

Rovné blond vlasy zčesané dozadu se zvlněným pramenemObjemný polodlouhý hnědý účes s ofinou přes okoUhlazené krátké melírované vlasy dohnědaPojďte s námi připravit se na večírek s jednoduchými, ale přesto luxusními účesy v několika provedeních od světoznámé značky Jean Louis David. Máme pro vás 12 praktických účesů, se kterými se stanete hvězdou večírku. Tak směle do toho!

Originální boční dvojitý cop Účes zapletený po stranách s volnější ofinouJemně zvlněný účes z rozpuštěných vlasůPřekrásná kolekce různě splétaných a zaplétaných copů a drdolů, které přímo vyzařují léto, pohodu, volnost a jemnost. Inspirujte se zcela novou skvostnou kolekcí účesů od Franck Provost na léto 2014.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď