Kolekce od Goldwell s teplými a studenými tóny barev

Bílý lesklý účes v krátkém střihu s přehozenými vlasy dopředuObjemný účes v čokoládově červené s loknamiRovný dlouhý výrazný účes s ofinou v rudé barvěNevíte, jaký tón barvy vlasů se hodí právě k Vám? V kolekci účesů od Goldwell si můžete prohlédnout jak teplé tóny barev, tak i studené tóny, které ovšem nesluší všem. A především vhodné účesy, které se k těmto barvám hodí a jak se dají nosit. Objevte svůj barevný typ!

Teplé tóny barev:

K jarnímu, podzimnímu a zimnímu typu se skvěle hodí teplé tóny barev, avšak ne ke každému se hodí přesně ty stejné odstíny.

Jarní typ si může dovolit nosit světlejší barvu vlasů, ale hlavně vsaďte na přirozenost a volte teplé blond barvy v medově zlaté, ale i plavé odstíny.

Podzimní typ by se měl více zvýraznit pomocí výraznějších barev jako je měděná, světlejší červená či kaštanová.

A jako poslední zimní typ si může dovolit tmavší barvy a záleží na nositelce účesů, jestli zvolí výraznou barvu dočervena nebo dofialova či přírodní tmavě hnědou.

Dlouhý rovný účes uhlazený dozadu Dlouhý zvlněný účes ve fialové barvě s melíremKrátký prostříhaný rezavý účes s ofinou Objemný účes v čokoládově červené s loknami Rovný dlouhý výrazný účes s ofinou v rudé barvě Zvlněné dlouhé vlasy s tmavě červené barvěZčesaný culík dozadu s pěšinou uprostřed

Studené tóny barev:

Bílý lesklý účes v krátkém střihu s přehozenými vlasy dopředu Dlouhý rovný účes v tmavém blond odstínuKrátký bílý účes s ofinou na stranu Krátký extravagantní účes s vyholenými bokyKrátký účes s vyholenými boky a na temeni hlavy

 

Další účesy od Goldwell naleznete zde: >>Fotogalerie Goldwell<<

Jaký jste typ?

Podobné články

Hnědý pánský účes nagelovaný nahoruLehce zvlněný účes v tmavě hnědém odstínuVzdušný prostříhaný účes Že dnes pánové nenosí pouze krátké nebo vyholené vlasy? O tom Vás přesvědčíme v podzimní fotogalerii účesů. Aktuální střihy účesů pro muže na sezonu podzim zima 2015/2016 jsou tu!

Nápadně sytý odstín rezavé na krátkých vlasech s patkouRomanticky zvlněné mikádo s ofinou, vhodné do společnostiPohodová patka s postupně sestříhanými vlasy v rezavém odstínuMáte ráda odstíny zrz a červené? Nová kolekce Sebastian Professional těmito barvami jen září! Fotky účesových trendů tohoto roku pro Vaši inspiraci...

Asymetricky střižený účes z dlouhých rovných vlasů hnědé barvy se světlým melírem a ofinou do čelaMikádo z polodlouhých uhlazených vlasů s pěšinkou an straně, černé  barvyNepravidelně sestříhané mikádo z krátkých vlasů červené barvy s melírem a hustou ofinou do čelaVýrazné barvy s melíry a jemně vrstvené střihy přináší nejnovější kolekce účesů salónů Sassoon. Nechte se okouzlit odstíny barev v kolekci Mnemonic - podzim/zima 2009/2010

Divoce sestříhaný a vystylovaný vzhledgoldwell-tuzidlo.jpggoldwell-lakJste spokojená se svou kadeřnicí nebo jste naopak někde nebyla? Napište svou zkušenost, doporučte či nedoporučte kadeřníka a vyhrajte balíček Goldwell! 
Soutěž byla ukončena! 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď