Jak vybrat správnou toaletku do dámského zkrášlovacího koutku?

Luxusní toaletní stolek Toaletní stolek Moderní toaletní stolekProbíhají u vás každý den dlouhé boje o koupelnu, protože to vždy trvá velmi dlouho, než se v ní vystřídají všichni členové rodiny? Věřte tomu, že je to naprosto běžné. I proto to řada žen vzdá, ustoupí ostatním a líčí se až cestou do práce nebo přímo v kanceláři.

Vůbec to tak ale být nemusí – stačí totiž v bytě zařídit hezký dámský zkrášlovací koutek. Tím žena získá nejen možnost se v klidu nalíčit a opečovávat se, ale také prostor, který bude jenom její.

Moderní toaletní stolekToaletní stolek nesmí chybět


Základním prvkem každého zkrášlovacího koutku je samozřejmě toaletní stolek. Nemusíte se bát, že by šlo o něco dávno zastaralého, co znáte pouze z filmů pro pamětníky nebo z doby našich babiček a prababiček. Snadno totiž seženete moderní kosmetické toaletní stolky, které jsou krásné a zároveň trendy.
Výhodou toaletních stolků, kterou ocení snad každá žena, je, že má na rozdíl od klasických koupelnových skříněk spoustu zásuvek. Do nich je možné uložit veškerou kosmetiku, parfémy, krémy, ale také šperky.

 

Ať žije luxus


Velmi oblíbený je také luxusní toaletní stolek se zrcadlem. Díky němu se žena může cítit opravdu opečovávaná. Součástí toaletního stolku často bývá kromě velkého zrcadlo i menší polohovací zrcátko. To je určeno hlavně pro méně výrazné detaily.
Není ale problém si v případě potřeby sehnat stolek, ke kterému si zrcadlo pořídíte samostatně. Velmi dobrým pomocníkem je i velké zrcadlo, v němž se žena uvidí celá. Může tak bez problémů zjistit, jestli jí ladí make-up, účes i oblečení.
Kromě zrcadla nesmí u toaletního stolku chybět ani pěkná židlička. Zvolit můžete i taburetku nebo pohodlné křeslo. Vždy myslete na to, aby byl nábytek vyrobený z kvalitního materiálu.

Luxusní toaletní stolek

 


Vybírejte pečlivě


Ať už vyberete jakýkoli typ toaletního stolku, vždy se přesvědčte, zda je opravdu kvalitní, má precizní provedení a veškeré spoje dobře drží. Výhodou dnešního trhu je, že i moderní kvalitní nábytek můžete sehnat levně. Ne vždy je totiž vysoká cena zárukou kvality. Vždy si proto ověřte, u koho nakupujete, a zda se z vás pouze nesnaží dostat peníze. Na druhou stranu nevěřte ani přemrštěným slevám, které prodejce není schopen garantovat. Může se totiž stát, že chybějící peníze budete muset zaplatit ve formě skrytých poplatků a podobně.

Toaletní stolek

Kam stolek umístit?


Už při výběru toaletního stolku přemýšlejte nad tím, kam ho umístíte. Je totiž nutné, abyste zachovali harmonii své ložnice a ničím ji nenarušili. Zároveň je ale potřeba, aby u stolku bylo nejlepší světlo. Zkrášlovací koutek proto zařiďte v blízkosti okna – denní světlo totiž jako jediné nic nezkresluje. Toaletku raději vybavte i umělým osvětlením – žena totiž nemusí svůj koutek využívat pouze ráno, ale i večer při odličování a péči o pleť.

Podobné články

Zrdcadlo bíléZrdcadlo s policíObout se, obléct si bundu či kabát a zběžně se prohlédnout v zrcadle. Vypadá i váš odchod do práce nebo kamkoli jinam stejně? Je to naprosto běžné, rychlou kontrolu vzhledu před odchodem většina z nás provádí automaticky. A přesně proto se vyplatí pořídit si do předsíně kvalitní zrcadlo.

Moderní účes šedé barvy, vyholený po stranáchSexy a moderní vzhled Sexy účes vyfoukaný dozaduNejen mladí muži se chtějí líbit. I ve vyšším věku mohou být pánové atraktivní a sexy. Dnes vám přinášíme přehled vybraných sexy účesů pro starší prošedivělé muže a jako bonus videonávod, jak takový účes vytvořit.

ucesy-LOrealProfessionnel-2008-080.jpgucesy-ReneFurterer-034.jpgucesy-LOrealProfessionnel-2008-053.jpgRok 2009 se blíží a světoví kadeřníci přicházejí s novými trendy pro účesy na příští rok. Podívejte se, jaké krátké účesy budou moderní v roce 2009... 

Hnědý pánský účes nagelovaný nahoruLehce zvlněný účes v tmavě hnědém odstínuVzdušný prostříhaný účes Že dnes pánové nenosí pouze krátké nebo vyholené vlasy? O tom Vás přesvědčíme v podzimní fotogalerii účesů. Aktuální střihy účesů pro muže na sezonu podzim zima 2015/2016 jsou tu!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď